Rybaki 31, 83-315 Szymbark
nr kom. +48 696 485 096
email info@dworpodbukiem.pl
 
 
Dwór Pod Bukiem
Apartamenty
Lokalizacja
Cennik
Rowery
Kontakt
Rezerwacje
Galeria
Get Adobe Flash player

Piękno i bogactwo Szwajcarii Kaszubskiej - najpiękniejszej części Pojezierza Kaszubskiego - zachwyca od wieków odwiedzających ją podróżników. Kraina przyciąga do siebie różnorodnością krajobrazu. Strome wzgórza, malownicze jeziora, wartkie rzeki i rozległe lasy czekają na gości spragnionych wypoczynku na łonie natury.

Zapraszamy Państwa do Dworu Pod Bukiem położonego w spokojnej i cichej wsi Rybaki, w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej. Dwór leży w niedalekiej odległości od szczytu Wieżyca, jeziora Ostrzyckiego i Szymbarku.

Będąc naszym gościem poczują się Państwo jak na prawdziwej wsi, gdzie nikt się nie spieszy, czas staje w miejscu, a dzieci mogą zaznać prawdziwej wolności.

Gdy już nacieszą się Państwo cichą okolicą Dworu Pod Bukiem mogą Państwo wybrać się na wycieczkę by poznać Kaszuby wraz z ich piękną historią, kulturą i smaczną kuchnią. Nasz dwór to doskonała baza wypadowa dla osób chcących pojeździć konno, połowić ryby, wypocząć nad jeziorem, a zimą poszaleć na nartach, wybrać się nocą na kulig z pochodniami, by w środku zaśnieżonego lasu ogrzać się przy ognisku popijając tradycyjnego grzańca.

Zapraszamy przez cały rok.

!!!PROMOCJA SPECJALNA: Przy pobycie przez min. 2 doby otrzymacie Państwo gratis komplet biletów do CEPR!!!

{#emotions_dlg.cool}Nie musisz już wieść rowerów na dachu przez całą Polskę - może je u nas wypożyczyć : link {#emotions_dlg.cool}

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu: www.facebook.pl/dworpodbukiem - znajdziecie tam Państwo aktualne informacje o naszym Dworku oraz informacje o aktualnych promocjach - Zapraszamy!!!

Copyright © Dwór Pod Bukiem 2008 design:
evoStudio.pl